Neformalus švietimas

Būrelis: Aerobika
Vadovas: Olegas Batutis
Užsiėmimų vieta: Aerobikos salė
Būrelis vyksta: antradienį 14.45-15.30 val.
Klasės: I-IV
Plačiau

Būrelis: Automobilizmo būrelis (I grupė)
Vadovas: Arūnas Ramanauskas
Užsiėmimų vieta: 102 kabinetas
Būrelis vyksta: pirmadienį 14.45-16.15 val. – trečiadienį 16.20- 17.50 val.
Klasės: III-IV
Plačiau

Būrelis: Automobilizmo būrelis (2 grupė)
Vadovas: Arūnas Ramanauskas
Užsiėmimų vieta: 102 kabinetas
Būrelis vyksta: pirmadienį 16.20- 17.50 val. – trečiadienį 14.45-16.15 val.
Klasės: II-IV
Plačiau

Būrelis: Bendrauju be baimės
Vadovas: Janina Kuncienė, Daiva Vintė
Užsiėmimų vieta: 2 kabinetas
Būrelis vyksta: penktadienį  13:50 – 14:35 val.
Klasės: I-II
Plačiau

Būrelis: Choras – muzikos klubas I-II kl.
Vadovas: Roma Ruočkienė
Užsiėmimų vieta: 001 kabinetas
Būrelis vyksta: pirmadienį 14.45 -15.30 val. – trečiadienį 14.45-16.15 val.
Klasė: I-II
Plačiau

Būrelis: Choras – muzikos klubas III-IVkl.
Vadovas: Roma Ruočkienė
Užsiėmimų vieta: 001 kabinetas
Būrelis vyksta: ketvirtadienį 14.45-15.30 val. – penktadienį 13.50- 15.20 val.
Klasė: III-IV
Plačiau

Būrelis: Debatų anglų kalba klubas
Vadovas: Vilija Gustaitytė
Užsiėmimų vieta: 307 kabinetas
Būrelis vyksta: antradienį 14.45-15.30
Klasės: I-IV
Plačiau

Būrelis: Interaktyvi rusų kalba 
Vadovas: Nadiežda Sogačiova
Užsiėmimų vieta: 21 kabinetas
Būrelis vyksta: ketvirtadienį  14.45 – 15.30 val.
Klasės: I-II
Plačiau

Būrelis: Jaunųjų programuojojų būrelis
Vadovas: Žydrūnas Tautvydas
Užsiėmimų vieta: 102 kabinetas
Būrelis vyksta: ketvirtadienį 14.45-16.15 val.
Klasės: I-IV
Plačiau

Būrelis: Jaunųjų žurnalistų būrelis „Salve“
Vadovas: Levutė Karčiauskienė
Užsiėmimų vieta: 306 kabinetas
Būrelis vyksta: trečiadienį 13.50 – 15.50 val.
Klasės: I-IV
Plačiau

Būrelis: Kovinės savigynos būrelis
Vadovas: Arturas Juočiūnas
Užsiėmimų vieta: Sporto salė
Būrelis vyksta: antradienį-ketvirtadienį 17.00 – 17.45 val.
Klasės: I-II
Plačiau

Būrelis: Krepšinio būrelis (jaunučiai)
Vadovas: Vytas Blekaitis
Užsiėmimų vieta: Sporto salė
Būrelis vyksta: pirmadienį-trečiadienį 17.00 – 17.45 val.
Klasės: I-II
Plačiau

Būrelis: Krepšinio būrelis (jauniai)
Vadovas: Vytas Blekaitis
Užsiėmimų vieta: Sporto salė
Būrelis vyksta: pirmadienį-trečiadienį 17.50-18.35 val.
Klasės: III-IV
Plačiau

Būrelis: Meno studija
Vadovas: Ilona Rasimavičienė
Užsiėmimų vieta: 24 kabinetas
Būrelis vyksta: ketvirtadienį 14.45 – 15.30 val.
Klasės: I-II
Plačiau

Būrelis: Mokinių mokomoji verslo bendrovė
Vadovas: Laima Raudonikienė
Užsiėmimų vieta: 209 kabinetas
Būrelis vyksta: ketvirtadienį 14.45 – 15.30 val.
Klasės: I-II
Plačiau

Būrelis: Savanorystė – kelias į kitokį bendravimą
Vadovas: Virginija Pėčelienė
Užsiėmimų vieta: 004 kabinetas
Būrelis vyksta: pirmadienį-ketvirtadienį 14.40 val.
Klasės: I-II
Plačiau

Būrelis: Pasaulio šalių kultūrinis pažinimas
Vadovas: J.Barkauskienė
Užsiėmimų vieta: 108 kabinetas
Būrelis vyksta: trečiadienį 14.45 -15.30 val.
Klasės: I-II
Plačiau

Būrelis: Tinklinio būrelis (jaunučiai)
Vadovas: Dalia Šklėriūtė
Užsiėmimų vieta: Sporto salė
Būrelis vyksta: pirmadienį 14.45 – 15.30 val. penktadienį 13.50 – 14.35 val.
Klasės: I-II
Plačiau

Būrelis: Tinklinio būrelis (jauniai)
Vadovas: Dalia Šklėriūtė
Užsiėmimų vieta: Sporto salė
Būrelis vyksta: antradienį-ketvirtadienį 14.45 – 15.30 val.
Klasės: III-IV
Plačiau

Būrelis: „Žiburio žinios“ 
Vadovas: Arturas Juočiūnas
Užsiėmimų vieta: 2 kabinetas
Būrelis vyksta: ketvirtadienį 14.45 -16.15 val.
Klasės: III-IV
Plačiau