Kaip tapti rėmėju?

Gerbiami tėveliai, gimnazijos rėmėjai


Esame dėkingi, kad paremiate Prienų „Žiburio“ gimnaziją ir skiriate jai 1,2 procentus gyventojų pajamų mokesčio.
Kiekvieno iš mūsų teisė – nuo per mokestinį laikotarpį (kalendorinius metus) gautų pajamų išskaičiuota pajamų mokesčio dalimi (iki 1,2 procentų imtinai) paremti pasirinktą subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą (toliau – LPĮ) turi teisę gauti paramą.
„Žiburio“ gimnazija yra paramos gavėja, turinti teisę gauti Jūsų paramą pagal LPĮ. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš mūsų šeimų papildomų materialinių išlaidų. Prašytume ir šiais metais savo pajamų mokesčio dalį (1,2 proc.) skirti „Žiburio“ gimnazijai. Tokią galimybę suteikia 2003 m. sausio 1 d. įsigaliojęs LR finansų ministro įsakymas Nr. 305 „Dėl iki 1,2 procentų pajamų mokesčio sumos pervedimo Lietuvos vienetams, pagal LR labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą, tvarkos patvirtinimo“.
Pervesti lėšas Jūs galite internetiniame puslapyje http://www.vmi.lt. užpildę esančią formą (FR0512) ir siųsdami ją elektroniniu būdu. Popierinį variantą galite užpildyti Kauno apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje Prienų skyriuje (Kauno g. 2). Galite atvykti į „Žiburio“ gimnaziją ir užpildyti formą, arba perduoti savo vaikams, kad jie atneštų į mokyklą.

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME.
.

Rekvizitai


  • Paramos gavėjo kodas – 190189676,
  • Paramos gavėjo pavadinimas – PRIENŲ „ŽIBURIO“ GIMNAZIJA,
  • Buveinės adresas – J.BASANAVIČIAUS G. 1., LT- 59129 PRIENAI,
  • Atsiskaitomosios sąskaitos numeris – LT774010041100070079 (LTL),
  • Luminor Bank AB, banko kodas: 40100,
  • Prašoma pervesti pajamų mokesčio dalis – 1.0% arba 2.0%.
  • Mokestinis laikotarpis – 2017 metai.