Padaliniai

Bedrabutis


Adresas: Statybininkų 4, II aukštas

Dokumentacija:

.

Apie bendrabutį:


Prienų „Žiburio“ gimnazijos bendrabutis gyvuoja jau virš 40 metų. Bendrabutyje gyvena 9-12 kl. mergaitės ir berniukai iš ,,Žiburio” gimnazijos, „Ąžuolo“ progimnazijos, ,,Revuonos” pagrindinės mokyklos atvykę iš Ašmintos, Stakliškių, Šilavoto, Jiezno, Išlaužo, Balbieriškio seniūnijų.

Mokiniams gyvenimas bendrabutyje yra NEMOKAMAS.
Bendrabutis dirba nuo sekmadienio 16 val. iki penktadienio 16 val.

.

Bendrabučio dieninės ir naktiniai auklėtojai :


  • Rūpinasi moksleivių ugdymu,auklėjimu.
  • Atstovauja jų interesams, ieškant galimybių tenkinti jų poreikius, gerinant gyvenimo sąlygas.
  • Užtikrina jų saugumą, sveikatą,pamokų ruošą,drausmę bendrabutyje.

Mokiniai apgyvendinami II aukšte, kuriame yra 8 gyvenamėji kambariai (gyvena po 2 – 4 mokinius), auklėtojų kambarys, svetainė su moderniai įrengta virtuve (rėmėjų parama), kuriuoje vaikai noriai gaminasi valgyti, europietiškai įrengtos mergaičių ir berniukų prausyklos su dušo kabinomis ir naujais tualeto kambariais. Bendrabučio gyventojai sako: ,,Pas mus namie nėra taip gražu, patogu ir šiuolaikška“. Mokinių kambariai paremontuoti pačių darbuotojų jėgomis. Vasaros metu bus keičiami langai bendrabutyje, kad šilčiau gyventųsi.
Bendrabutyje, gyvenantys mokiniai, aktyviai dalyvauja popamokinėje veikloje ne tik gimnazijoje, bet ir kitose miesto būreliuose, kultūros centre, Birštone.

.

Bendrabučio gyventojai mokosi prasmingai praleisti laisvalaikį:


  • dalyvauja susitikimuose, pašnekesiuose įv. temomis ir su įv. kviestiniais svečiais
  • padeda auklėtojoms organizuoti dabar jau tradicinėmis šventėmis tapusiomis – naujokų krikštynos, Adventinė – Kalėdinė vakaronė, povelykinė popietė, išleistuvės
  • dalyvauja konkursuose: tvarkingiausio kambario, skaniausiai pagaminto patiekalo, meniškiausio margučio.

Vakarais bendrabutyje mokiniai mėgsta atsipūsti nuo pamokų ruošos, žaisdami stalo tenisą, šachmatais, šaškėmis, sportuodami ant treniruoklių.
Bendrabučio auklėtojų pastangomis, mokiniams, toli gyvenantiems nuo mokymo įstaigų, sudaromos kuo palankesnės sąlygos bedrabutyje – gerai mokytis, ilsėtis ir dalyvauti popamokinėje veikloje. Bendrabučio auklėtojai padeda ruoštis pamokoms ( chemiją, anglų k., matematiką, rusų k., lietuvių k. ).

VISUS MALONIAI KVIEČIAME APSILANKYTI BENDRABUTYJE IR GAL ATSIRAS NORAS APSIGYVENTI JAME KITAIS MOKSLO METAIS.

.

Fotogalerija


 

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.