Karolis Aliukonis

Irklavimo sporto šaka Birštone susidomėta 1972 m. pastačius Olimpinę irklavimo bazę. Treniruojantis geriausiems irkluotojams, Birštone augo susidomėjimas šia sporto šaka. Ir šiandien bazėje ugdomi jaunieji irkluotojai, jie yra nuolatiniai Lietuvoje vykstančių jaunių varžybų dalyviai ir prizininkai.
Prienų „Žiburio“ gimnazijos IIIb klasės mokinys Karolis Aliukonis taip pat treniruojasi šioje irklavimo bazėje. Jį treniruoja nusipelnęs irklavimo treneris Vytautas Domarkas. Karolis plaukia dviviete valtimi. Treniruotis pradėjo 8 klasėje ir jau pasiekė gražių rezultatų. Štai kiek medalių iškovojo įvairiose respublikinėse ir tarptautinėse varžybose ir žaidynėse.
Labiausia džiugina pirmasis aukso medalis, iškovotas tarptautinėse varžybose Elkoje (Lenkija). 2015 metais Vokietijoje vykusiose tarptautinėse Baltijos šalių žaidynėse jaunučių klasėje iškovotas bronzos medalis. Iš viso su Karoliu suskaičiavome 16 medalių ir tai dar ne visi. Linkime mūsų gimnazijos irkluotojui geriausios sėkmės, nesustoti, siekti dar geresnių rezultatų.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.