Varžybos Concept 2 treniruokliais „Žiburio“ gimnazijos taurei laimėti

Sausio 20 d., penktadienį, gimnazijoje vyko projekto „Sportuokime su džiaugsmu – gyvenkime sveikai!“ (SRF-FAV-2020-1-0184) Kalėdinės varžybos Concept 2 treniruokliais „Žiburio“ gimnazijos taurei laimėti, kurį bendrai finansuoja Sporto rėmimo fondas.

Varžybose dalyvavo gausus būrys sportininkų ne tik iš mūsų gimnazijos, bet ir svečiai iš Išlaužo pagrindinės mokyklos, Veiverių T. Žilinsko ir Rokų gimnazijų.

Tai asmeninės – komandinės varžybos. Merginos ir vaikinai varžėsi 1000 m. distancijoje. Merginų grupėje geriausiai sekėsi mūsų žiburietėms .  V. Šuliauskaitė iškovojo pirmąją vietą, antrąją – P. Vilbasytė , trečiąją –V. Martusevičiūtė.

Vaikinų grupėje geriausiai pasirodė taip pat „Žiburio“ gimnazijos mokiniai: pirmasis buvo T. Vaitkevičius, antrasis – Ą. Barkauskas, trečioji vieta teko Veiverių T. Žilinsko gimnazijos mokiniui K. Kondrašui. . Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, prizininkai – medaliais.

Komandinėse varžybose I-ąją vietą iškovojo Prienų „Žiburio“ gimnazijos IV b klasės komanda (T. Vaitkevičius, Ą. Barkauskas, J. Nickus, M. Ardaravičius, E. Kaminskaitė, A. Skrockytė). Antrąją vietą iškovojo Prienų „Žiburio“ gimnazijos IV a klasės komanda (E. Račius, N. Laukevičius, K. Vilkas, M. Jonelis, V. Miknevičiūtė, K. Šinkūnaitė). Trečiąją vietą – Veiverių T. Žilinsko gimnazijos komanda (K. Kondrašas, K. Serbentaitė, V. Serbentaitė, P. Martinkevičius, T. Stoliarovas, V. Vasiliauskas). Komanda – nugalėtoja apdovanota „Žiburio“ gimnazijos taure ir diplomu.

Visos komandos buvo apdovanotos Padėkos raštais, taurėmis, dalyviai – prisiminimo medaliais. Mokiniai ne tik dalyvavo varžybose, vaišinosi kibinais su sultiniu, bet ir gilino praktinius įgūdžius stebėdami Prienų visuomenės sveikatos biuro specialistės G. Mažeikienės mokymus, kaip efektyviai suteikti pirmąją pagalbą užspringus.

Norime padėkoti projekto partneriams – Prienų rajono savivaldybei, VŠĮ „Birštono Nemunui“, Prienų rajono savivaldybės Visuomenės Sveikatos biurui, UAB „Osmedui“, MB „ „ArūnVilkasa“ VŠĮ „Krašto vitrinai“, taip pat Prienų  kūno kultūros ir sporto centrui, mokiniams, padėjusiems organizuojant šį renginį. Ačiū visiems už dalyvavimą.

Dalia Šklėriūtė, fizinio ugdymo mokytoja