Metus baigiame sportuodami

Gruodžio 12 dieną vyko pirmokų viktorina „Lietuva ir Olimpinės žaidynės“. Geriausiai šioje viktorinoje sekėsi I a klasės komandai, antra – I c, trečią vietą iškovojo I b klasės merginų komanda. Komanda nugalėtoja ir prizininkės apdovanotos saldžiais prizais. Ši viktorina tai projekto „Judėk ir tobulėk 2022“ baigiamasis renginys. Šį projektą remia LTOK.

Tradicija tapo gruodžio mėnesį vesti Kalėdinį mišrių komandų tinklinio turnyrą. Varžybos vyko dviejose klasių grupėse. I-II klasių grupėje varžėsi keturios komandos. Geriausiai sekėsi I c klasės pirmai komandai (K. Kurapka, T. Gelažauskas, D. Kuzmickaitė, J. Radzevičiūtė), antrą vietą iškovojo II c klasės komanda (M. Dobilaitė, E. Pilipavičiūtė, D. Ignatavičius, N.Morkūnas, K. Paura), trečią –  II a klasės antra komanda (V. Marčiulaitis, A. Čepkevičius, Ū. Aksenavičiūtė). III-IV klasių grupėje pirmą vietą iškovojo komanda „Matas ir ko“(M. Šyvokas, D. Matulaitis, E. Račius, G. Kuzmickaitė, S. Valavičiūtė), antrą  – „Ringis ir Nemunas“(V. Miknevičiūtė, D. Žvirblys, A. Mitrulevičius, A. Krapavičius, trečią – „Lithuania“ (P. Radžiūnas, N. Laukevičius, G. Sadauskas, U. Jakinevičiūtė).

Komandos nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos medaliais, ketvirtos vietos laimėtojai – saldžiais prizais.