Tyrėjų naktis

II c klasės mokiniai rugsėjo 30 d. vyko į KTU  „Tyrėjų naktis 2022“. Tai išskirtinis renginys, kai daugelis Europos mokslo ir tyrimų laboratorijų atveria duris ir pabendrauti su visuomene išeina mokslininkai bei tyrėjai, kurie paprastai dirba uždarose laboratorijose ir mokslo centruose. Gimnazistai dalyvavo laboratoriniuose užsiėmimuose: gamino skystąsias trąšas žydinčioms gėlėms su mikroelementais ir tyrė jų savybes, taip pat gilinosi į duonos gamybos etapus, kepė bandeles bei vertino jų kokybę ir skonį, žavėjosi įdomiaisiais chemijos ir fizikos eksperimentais, bandė valdyti ugnį, sprogdino vandenilį, stebėjo ugnies gyvatę, chameleono, sausojo ledo efektus ir daugelį kitų eksperimentų.

Akademinė aplinka, laboratorijos su šiuolaikine įranga, malonūs studentai ir dėstytojai leido bent trumpai pasijusti jaunaisiais tyrėjais.

Rasa Kučinskienė, biologijos mokytoja metodininkė