Prienų „Žiburio“ gimnazijos Maximalistai

Daugiau nei šimtas puikiai besimokančių, gabių, aktyvių ir laimėjimų įvairiuose konkursuose, olimpiadose bei varžybose pasiekusių Lietuvos moksleivių nuo rugsėjo gaus metines „Lietuvos Maximalistų“ stipendijas. Šiais metais jų tarpe net 3 Prienų Prienų ,,Žiburio“ gimnazijos mokiniai, kurie savo talentu ir turimais pasiekimais iš visų kandidatų išsiskyrė labiausiai. Jie įrodė turinys išskirtinius gebėjimus bei tapo kiekvienais metais vis augančios Maximalistų kartos dalimi.

Džiaugiamės Migle Dobilaite (II c kl.), Pauliumi Sabanskiu (IV c kl.) bei Paulina Sabanskyte (IV c kl.), kurie varžėsi ir buvo atrinkti pažangumo kategorijoje.

Miglė per pastaruosius 3 mokslo metus mokėsi ne tik aukštesniuoju lygmeniu (metinis pažymų vidurkis 10), bet turi akademinių laimėjimų biologijos, chemijos, fizikos, matematikos rajono olimpiadose, aktyviai dalyvauja klasės ir mokyklos renginiuose bei veiklose, padeda klasės vadovei, dalyvavo tarptautiniuose Erasmus + „Europos žaliasis tikslas – švari energija ir aplinkos darna prieš klimato kaitą 2019-1-IT02-KA229-062189_4 (3)“ ir Baltijos jūros projektuose, dalyvaudama biologijos GMU veiklose atliko tiriamąjį darbą bei atstovavo gimnazijai respublikinėse konferencijose, kur skaitė pranešimus.

Paulina Sabanskytė ir Paulius Sabanskis mokosi aukštesniuoju lygmeniu. Abu yra Lietuvos mokinių informatikos, matematikos ir fizikos olimpiadų dalyviai ir prizininkai, aktyvūs matematikos konkurso ,,Kengūra“ dalyviai, o Paulina ir informatikos konkurso ,,Bebras“ bei respublikos fizikų čempionato dalyvė.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime kitus mūsų gimnazistus sekti jų pavyzdžiu!

Rasa Kučinskienė ir Virginija Davidė, nugalėtojų klasės vadovės