Prienų „Žiburio“ gimnazistai – „Poezijos pavasario“ dalyviai

Pavasaris džiugina ne tik žiedais, bet ir eilėmis. Nuo 1965 metų J. Marcinkevičiaus, poeto, Prienų „Žiburio“ abituriento, iniciatyva pradėtas organizuoti „Poezijos pavasaris“. Kiekvieną pavasarį poetai vyksta į įvairius Lietuvos miestus ir miestelius ir skaito savo poeziją. Jau ne pirmus metus šiame renginyje dalyvauja ir moksleiviai. Šiemet į „Poezijos pavasarį“ Vilniuje, Rašytojų sąjungos namuose, buvo pakviesta Respublikinio filologų konkurso nugalėtoja II a klasės mokinė Skaistė Radžiūnaitė (mokytoja Levutė Karčiauskienė). Konkurse taip pat dalyvavo II b klasės mokinė Viktorija Andriukevičiūtė (mokytoja Levutė Karčiauskienė), III klasės mokiniai Austėja Suchockaitė ir Mantas Barkauskas (mokytoja Snieguolė Milušauskienė). Skaistė ir Viktorija skaitė savo kūrybos eiles mokiniams, atvykusiems iš visos Lietuvos, Austėja ir Mantas klausytojus nudžiugino savo kūrybos daina. Komisija mokinius pagyrė už emocionalumą, atvirumą, paskatino nepadėti plunksnos į šalį. Mokiniai po renginio buvo gausiai apdovanoti knygomis, Skaistė pakviesta į kūrėjų vasaros stovyklą Anykščiuose. Džiaugiamės, kad mokinių kūrybą išgirsta vis daugiau žmonių!

Skaistė Radžiūnaitė, II a klasės mokinė,
Snieguolė Milušauskienė, lietuvių kalbos mokytoja