Į gražesnį rytojų

Ar žmonės žino, kad miškai —
tai mūsų žemės gyvos mintys,
kad jiems išnykus visiškai,
žmogus ir žemė ims kankintis?

Justinas Marcinkevičius

Gegužės tryliktą 1c klasės mokiniai norėdami prisidėti prie gražesnės bei švaresnės ateities Prienų miškų urėdijoje 600 arų teritorijoje kartu su auklėtoja bei miškininkais pasodino net 2500 jaunų pušų daigų, kurie ateityje sužaliuos ir pavirs dideliu mišku, puošiančiu Lietuvą. Pasaulinio klimato atšilimo ir miškų kirtimo problema yra aptariama jau kuris laikas, bet tik mūsų pačių veiksmai gali visa tai pakeisti ir atnešti gražesnį rytojų. Nepaisant sunkumų sodinant medelius ir nuovargio, mokiniai išvykos pabaigoje jautėsi laimingi turėję galimybę prisidėti prie naujo miško kūrimo. Dėkojame Robertui Tarasevičiui už pamoką, kaip sodinti medelius ir galimybę padėti atkurti Lietuvos miškus. Kartu kurkime gražesnę ateitį!

Goda Mikelionytė, I c kl. mokinė