„Žiburyje“ KTU studijų ambasadorė

Gegužės 6 dieną III-IV klasių mokiniai turėjo galimybę dalyvauti Kauno technologijos universiteto pristatyme. Universitetą ir studijas pristatė buvusi gimnazijos mokinė, KTU studijų ambasadorė, Taikomosios matematikos II kurso studentė Ugnė Orinaitė. Ugnė išsamiai papasakojo apie KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetą bei jame vykdomas studijų programas: medžiagų fiziką ir nanotechnologijas, duomenų mokslą ir inžineriją bei taikomąją matematiką. Studijų ambasadorė aptarė, ko gali kiekvienas išmokti studijuodamas šias studijų programas ir kokias karjeros galimybes jos atveria. Vėliau mokiniai galėjo Ugnei užduoti jiems rūpimus klausimus apie studijas KTU ir visuomenines veiklas. Susitikimo pabaigoje mokiniams buvo pateikti interaktyvūs klausimai, į kuriuos jie atsakinėdami praplėtė akiratį apie šimtmetį skaičiuojantį Kauno technologijos universitetą.

Paulius Sabanskis, III c klasės mokinys