LJA regioninė „eXpo“ 2022

Balandžio 28 dieną Prienų ,,Žiburio‘‘ gimnazijos mokiniai, lydimi ekonomikos mokytojos Laimos Raudonikienės, dalyvavo Marijampolės regioninėje eXpo 2022. „Marijampolės regioninė eXpo 2022“, subūrusi net 30 moksleivių vystomų bendrovių, kurios renginyje prista turimas verslo idėjas ir sukurtus produktus ar paslaugas. Prienų „Žiburio“ gimnazijai atstovavo trys komandos: „DAMI“, „ECO“ ir „Verslas nuo nulio“. Jaunųjų verslininkų įgyvendintus projektus vertino kompetentinga komisija. Įvertinę rinkos poreikius jaunuoliai sprendžia vietos problemas, išbando turimas idėjas ir visų svarbiausia – kuria verslus. Priimdami svarbius sprendimus, vystydami procesus moksleiviai įgyja patirties bei iš arčiau susipažįsta su verslo pasauliu. Regioninės „eXpo“ yra galimybė jaunųjų bendrovių atstovams susitikti su vietos verslo bendruomene, savo idėjas, produktus, paslaugas pristatyti ir parduoti verslo komisijos atstovams bei parodų lankytojams. Galime pasidžiaugti žiburiečių laimėjimais:

• Dami komandos apdovanojimas „Komandinio darbo pavyzdys“,
  • Verslas nuo nulio komandos apdovanojimas „Geriausias produkto technologinis sprendimas“.

Ekonomikos mokytoja Laima Raudonikienė