Dalyvaujamo biudžeto projekto baigiamasis renginys

Gegužės 2d. Prienų „Žiburio“ gimnazijoje įvyko finalinis projekto „Dalyvaujamasis biudžetas“ renginys. Norėdami būti turtingi ir protingi, visų pirma, turime išmokti valdyti turimus finansus. Taigi nuo mažens mąstome apie išlaidas. Augant poreikiai didėja, o atsakomybė – taip pat. O jeigu tektų išleisti visai gimnazijai skirtą tam tikrą pinigų sumą? Ką įsigytume? „Dalyvaujamojo biudžeto“ dėka galėjome ne tik pateikti šiuos klausimus, bet ir į juos atsakyti.  Jau trečią kartą  Prienų „Žiburio“ gimnazija dalyvauja organizuojamame TILS „Transparency International“ projekte „Dalyvaujamasis biudžetas“. Šiais mokslo metais jėgas išbandyti panoro septynios gimnazistų komandos, kurios turėjo sugalvoti mini projektą, kur ir kaip tikslingai panaudoti gimnazijos skirtus 600 eurų. Ne visiems pavyko pasiekti finišo tiesiąją. Iš atkakliausių komandų teliko su idėja komanda „Relaksas“ – sėdmaišiai mokyklos koridoriuose“ ir komanda „Colorista“ su idėja – gimnazijos valgyklos sienų atnaujinimas, pasitelkiant mokinių talentus piešti.

Po balsavimo 15 balsų skirtumu paaiškėjo nugalėtojų komanda. Sveikiname ir linkime sėkmės komandai „Colorista“ idėją įgyvendinant ir su dideliu džiugesiu tikime, kad kitais mokslo metais gimnazijos bendruomenę džiugins valgyklos nauja aplinka.

Ekonomikos mokytoja Laima Raudonikienė