Į „Žiburį“ sugrįžo krepšinis

Balandžio 27d. Prienų Sporto arenoje vyko vaikinų krepšinio Žvaigždžių diena. Smagu, kad tradicijos tęsiasi. Ketvirtokų rinktinei iššūkį metė I-III klasių vaikinų rinktinė, susitiko „Vilkai“ ir „Ereliai“. Varžyboms teisėjavo profesionalūs teisėjai V. Petraška ir M. Jančiauskas, buvęs mūsų mokinys, varžybų vyr. sekretorius-pirmokas I. Andrijaitis. Aikštėje du kėlinius vyko atkakli kova, tik trečiame kėlinyje ketvirtokams pavyko perimti iniciatyvą ir jie įgijo 20 taškų persvarą, kurios iki varžybų pabaigos „Ereliams“ nepavyko sumažinti. Draugiškos varžybos baigėsi rezultatu 101:63 „Vilkų“ naudai. Visi dalyviai ir treneriai, A. Juočiūnas („Ereliai“) ir V. Blekaitis („Vilkai“), buvo apdovanoti atminimo medaliais ir rėmėjų saldžiaisiais prizais. Noriu padėkoti ir sirgaliams, kurių nemažai susirinko.

Fizinio ugdymo mokytojas V.Blekaitis