Gimnazistė Skaistė Radžiūnaitė Jaunųjų filologų konkurse apdovanota III laipsnio diplomu

Balandžio 14–ąją „Žiburio“ gimnazijos antrokė Skaistė Radžiūnaitė dalyvavo Lietuvos jaunųjų filologų konkurse Vilniuje. Ji konkurso Poezijos sekcijai buvo pateikusi eilėraščių rinkinį „Prisilietimai“.

Skaistė apie savo kūrybą sako: „Mano eilės skirtos paaugliams, eilėraščiuose aptariu paauglystės problemas, negandas, skausmus ar džiaugsmus. Manau, kiekvienas skaitydamas gali rasti dalelę savęs. Mane kurti motyvuoja kažkur visai netikėtai išgirstos skambios frazės. Jas užsirašau, o kai ateina įkvėpimas, kimbu į darbus ir lipdau kažką, ko dar nematė mano užrašinė.“ Konkurse visą dieną grupelėmis buvo nagrinėjami dalyvių eilėraščiai, diskutuojama apie Lietuvos jaunuolių kūrybą. Jaunųjų filologų konkurse jaunajai poetei kilo labai daug minčių, buvo galimybė pasisemti naujos patirties bei išgirsti bendraamžių kūrybą.

Konkurse Skaistė buvo apdovanota III laipsnio diplomu. Mokinę ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Levutė Karčiauskienė. Sveikiname!

Daugiau apie Skaistės kūrybą galima paskaityti gimnazijos Instagram (prienu_ziburio_gimnazija) ir Youtube paskyrose (Žiburio žinios; penkminutė).

Kviečiame visus poezijos mylėtojus ar kūrėjus susitikti balandžio 29 dieną 17 val. gimnazijos skaitykloje Poezijos vakare. Registracijos nuoroda: https://forms.gle/xf9VhthoqU8uM14e9