Įdomi pamoka

Balandžio 8 d. Prienų „Žiburio“ gimnazijos III klasės mokiniams vyko netradicinė karjeros pamoka su VDU dėstytojomis doc. dr. Irena Ragaišiene bei prof. dr. Ingrida Egle Žindžiuviene ir studentais. Susitikimą organizavo mūsų buvusi mokinė, anglų filologijos studentė, Karolina Petraškaitė bei jos buvusi anglų kalbos mokytoja Vilija Gustaitytė.
Nuotolinio susitikimo metu mokiniai buvo supažindinti su anglų filologijos studijų programa VDU. Buvo aptartos žinios ir kompetencijos, kurias įgyja šios studijų programos studentai, praktikos, veiklos, karjeros ir tarptautinių mainų galimybės, gretutinės studijos bei studentų mokslinė veikla. Taip pat buvo pristatyti leidiniai ir publikacijos, prie kurių yra prisidėję šios studijų programos dėstytojai. Pasibaigus pristatymui, mokiniai bei mokytoja studentams ir dėstytojoms uždavė iškilusius klausimus, į kuriuos organizatoriai nuoširdžiai bei išsamiai atsakė.
Karolina yra trečio kurso studentė, todėl mums papasakojo apie įspūdžius ir netgi baimes pradėjus studijuoti anglų filologiją VDU, remdamasi savo asmenine patirtimi.
Džiugu, jog ši pamoka mokiniams padėjo susipažinti su naujomis karjeros galimybėmis, o kai kuriems galbūt net atrasti pašaukimą. Tikimės panašių pamokų ir ateityje.

Austėja Simonaitytė, III c kl. mokinė