O mes vis judame!

Kovo 4 dieną jau šeštą kartą Prienų kultūros centre vyko geriausių Prienų rajono ir Birštono miesto sportininkų mokinių apdovanojimai „Obuolys 2022“
Šį apdovanojimą organizavo laikraštis „Krašto vitrina“. Obuoliais ir asmeninėmis dovanėlėmis buvo apdovanoti mūsų gimnazijos ketvirtokė Karolina Maskvytytė ir trečiokas Tadas Vaitkevičius.
Kovo 11-ąją vyko tradicinis bėgimas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.
Šiose varžybose dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai, kurie varžėsi 2 ir 5 kilometrų distancijose.
Geriausiai sekėsi trečiokui Ernestui Račiui, kuris 2 kilometrų distancijoje iškovojo 4-ąją vietą.
Varžybų dalyviai ne tik bėgo, gerino sveikatą, bet ir buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.