Lituanistinis gimnazijos vasaris – lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados bei meninio skaitymo konkurso rajoniniai etapai

Vasario mėnesį vyko 9–12 klasių rajoninė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, kurioje dalyvavo gražus būrys gimtąją kalbą mylinčių ir ją išmanančių gimnazistų. Joje sėkmingai pasirodė šie mokiniai:

Devintų klasių grupėje Agnė Ulinskaitė užėmė III vietą. IV vieta atiteko Miglei Dobilaitei, V – Godai Mikelionytei (mokytoja Levutė Karčiauskienė).

Dešimtų klasių grupėje I vieta atiteko Austei Kukankaitei, II – Tautvydui Svinkūnui, IV – Austėjai Visockaitei ir Medai Valatkaitei (mokytoja Levutė Karčiauskienė).

Vienuoliktų klasių grupėje II vieta laimėta Gabrielės Viltės Mickevičiūtės (mokytoja Snieguolė Milušauskienė), III vieta atiteko Airidai Alaveckaitei (mokytoja Snieguolė Milušauskienė) ir Justei Milušauskaitei (mokytoja Rūta Pūrienė), IV – Paulinai Sabanskytei ir V – Austėjai Suchockaitei (mokytoja Snieguolė Milušauskienė).

Dvyliktų klasių grupėje I vieta skirta Karolinai Maskvytytei, II – Arnui Rasimavičiui (mokytoja Nijolė Šervenikaitė).

Sveikiname mokinius ir jų mokytojus!

Meninio skaitymo konkurso 9 – 12 klasių grupėje nugalėtojai – tik gimnazistai

Vasario 10-17 nuotoliniu būdu (buvo siunčiami įrašai) vyko rajono meninio skaitymo konkursas. 9–12 klasių grupėje dalyvavo 11 rajono skaitovų. Džiaugiamės „Žiburio“ gimnazijos puikiu skaitovų pasirodymu.

I vietą laimėjo trečiokė Austėja Suchockaitė (mokytoja Snieguolė Milušauskienė), II – pirmokai Ieva Šilanskaitė (mokytoja Rūta Pūrienė) ir Justas Kariniauskas (mokytoja Levutė Karčiauskienė), trečią – pirmokė Elžbieta Pilipavičiūtė (mokytoja Levutė Karčiauskienė). Sveikiname mokinius ir jų mokytojus ir džiaugiamės kruopščių jų darbu!

Austėjai Suchockaitei ir jos mokytojai linkime sėkmės regioniniame konkurse!

Levutė Karčiauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja