VASARIO 2-OJI – PRIENŲ “ŽIBURIO” GIMNAZIJOS DIENA

Atsakingas, nuoširdus bei kruopštus GMS ir mokyklos administracijos darbas sukūrė įsimintiną šventę visai gimnazijos bendruomenei.

Pirmos pamokos metu gimnazijos mokiniai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas protų mūšyje. Jo tikslas – patikrinti mokinių žinias apie “Žiburio” gimnazijos istoriją bei sutelkti klasių draugus komandiniam darbui. Džiaugiamės II d klasės laimėjimu – ji geriausiai žinojo Prienų „Žiburio“ gimnazijos istoriją.

O kalbant apie komandinio darbo svarbą, Prienų kultūros ir laisvalaikio centre šventę pratęsė lektorius Lukas Benevičius – konsultantas, švietimo inovatorius, jau virš 8 metų kuriantis unikalius švietimo projektus, sprendžiančius aktualiausius švietimo iššūkius. Mokiniai klausėsi pranešimo, kurio tema „Sėkmingas darbas komandoje“. Taip pat, kitas pranešimas – “Sėkmingo gyvenimo pasaulėžiūra” – buvo pristatytas lektoriaus Giedriaus Drukteinio, žurnalisto ir etiketo eksperto.

Renginio pabaigą vainikavo gimnazijos mokinių akustinis koncertas. Salėje skambantys balsai užpildė kiekvieną salės kertelę, palietė kiekvieną mokinį, sėdėjusį salės viduje.

Prisiminėme praeitį – metas toliau kurti ateitį. Regis, visi jaučiamės išsiilgę tokių renginių, kuriančių bendruomeniškumo jausmą, todėl šiais metais pagaliau galime džiaugtis dar vienu sukurtu prisiminimu, dar viena šūsnimi sukurtų gražių akimirkų.

GMS narė Gabrielė Viltė Mickevičiūtė