Pagalba mažiausiems

„Žmogus yra žmogus, nesvarbu, koks mažas jis būtų.“ Dr. Seussas

1c klasės mokiniai prisidėjo prie neišnešiotų naujagimių asociacijos „Neišnešiotukas“, kuri stengiasi padėti neišnešiotiems naujagimiams bei jų šeimoms. Akcija „Už gyvybę“ Prienų „Žiburio“ gimnazijoje buvo paskelbta lapkričio 17 d. neatsitiktinai – tai Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena. Adventiniu laikotarpiu mokiniai, padedami technologijų mokytojos Audronės Ramančuckienės, mokėsi megzti kojinaites, prie akcijos prisijungė ir tėvai. Sausio 17 dieną dalyvavome nuotoliniame renginyje, kuriame informacija apie neišnešiotukus pasidalino asociacijos atstovė ryšiams su visuomene Jolanta Grigorjevienė bei mama, kuri augina neišnešiotukus dvynukus. Jų pasakojimai privertė susimąstyti ir įkvėpė padėti patiems mažiausiems. Asociacijai „Neišnešiotukas“ išsiuntėme mūsų ir tėvų numegztas kojinytes su palinkėjimais, nes artimieji – didžiausia vertybė, nes mažiausiems, kurie dar negali patys išgyventi, mes turime ištiesti pagalbos ranką, tai yra kiekvieno pilietinė pareiga. Šios kojinaitės bus paskirstytos į ligonines, kuriose auga per anksti gimę naujagimiai.
Dėkojame visiems, padėjusiems mums įgyvendinti šią akciją.

Goda Mikelionytė, I c klasės mokinė