Anglų kalbos olimpiada

Šių metų sausio 20 d. Prienų rajono savivaldybėje įvyko vienuoliktų klasių Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados II etapas. Mokiniai nepabūgo ir priėmė iššūkį pasitikrinti anglų kalbos žinias bei įgūdžius nuotoliniu būdu. Olimpiados dalyviai rašė santrauką pagal peržiūrėtą video bei kalbėjo aktualiomis visuomenei temomis. Didžiuojamės „Žiburio“ gimnazijos mokiniais, kurie ir šiais metais pasirodė geriausiai.

Prienų Žiburio gimnazijai atstovavo 10 III kl mokinių, iš kurių 4 užėmė prizines vietas.

Sveikiname Justę Milušauskaitę, užėmusią I-ąją vietą, mokytoja metodininkė Jūratė Grybauskienė,

Suprią Didlą, užėmusią II-ąją vietą, mokytoja metodininkė Vilija Gustaitytė, Nojų Skučą ir Kristijoną Vilką, užėmusius III-ąją vietą, anglų kalbos vyresnysis mokytojas Artur Hovakimyan.

Linkime sėkmės!

Jurgita Barkauskienė, anglų kalbos mokytoja