Verslumo ir inovacijų stovykla

Lietuvos Junior Achivement 2021 metų spalio 15 d. organizavo verslumo ir inovacijų stovyklą. Joje dalyvavo ir mūsų gimnazijos II klasių mokinių net septynios komandos. Stovykla šiemet kitokia, neįprasta, bet savotiškai įdomi, nes vyko nuotoliniu būdu. Dalyviai padedami mentorių generavo verslo idėjas, kūrė verslo planus, atliko įvairias užduotis. Džiugu, kad komanda ,, S14“ buvo išrinkta TOP 3-tuke kaip inovatyviausios idėjos generatorė, padariusi didžiausią pažangą nuo stovyklos pradžios iki stovyklos pabaigos. Visos komandos buvo žingeidžios, norinčios dirbti komandoje, nebijančios klysti. Dalyvavimas šioje ir kitose verslumo stovyklose padrąsina mokinius pradėti mokomųjų bendrovių (MMB) veiklą ir įgyvendinti savo verslo idėjas.

Ekonomikos mokytoja Laima Raudonikienė