Startavo projektas „Judėk ir tobulėk 2021“

Startavo LTOK remiamas projektas „Judėk ir tobulėk 2021“.
Projektas prasidėjo susitikimu su Prienų krašto sportininku, ėjiku, olimpiečiu Mariumi Žiūku, dalyvavusiu trijose olimpiadose. Praėjusiais metais Pasaulio čempionate 20 km. sportinio ėjimo varžybose M.Žiūkas užėmė 11 vietą. Jis papasakojo apie savo sportininko karjerą: kaip sėkmingai geba derinti darbą su sportu ir siekti užsibrėžtų tikslų.
„Žvaigždžių dienos“ futbolo varžybose susikovė I-III klasių rinktinė prieš ketvirtokų rinktinę. Šį kartą stipresni buvo I-III klasių sportininkai.
Paplūdimio tinklinio varžybose merginų grupėje nugalėjo ketvirtokių komanda, po atkaklios kovos rezultatu 2:1 įveikusi trečiokių merginų komandą. Trečiąją vietą iškovojo antrokės.
Paplūdimio tinklinio varžybose vaikinų grupėje nugalėjo trečiokų komanda „Matas ir ko“. Antrąją vietą iškovojo komanda „Karolis ir ko“, treti – ketvirtokų komanda.
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais.