Antrokų „Tazeris“ atstovaus Alytaus apskričiai

Prienų „Žiburio“ gimnazijos komanda „Tazeris“, kurią sudaro antrų klasių mokiniai, Airida Alaveckaitė, Austėja Simonaitytė, Justina Pokelevičiūtė, Elena Martusevičiūtė ir Joris Dobilas, kovo mėnesį rajoniniame teisinių žinių konkurse, protų mūšyje, „Temidė“ laimėjo pirmąją vietą ir buvo apdovanota pereinamuoju prizu – teisingumo deivės Temidės statulėle.
Balandžio 21 dieną komanda „Tazeris“ dalyvavo antrajame konkurso etape „Pabėgimo kambarys“. Įveikusi užduotį greičiausiai, komanda užėmė pirmąją vietą, aplenkdama Alytaus, Birštono, Druskininkų, Lazdijų ir Varėnos komandas. „Pabėgimo kambario“ etape komandos turėjo išnarplioti galvosūkį – atrakinti lagaminą. Skaičiuojama buvo kiekviena sekundė. Didžiausiu iššūkiu tapo bendradarbiavimas. Komanda turėjo apgalvoti savo žodžius ir diktuoti policijos pareigūnams veiksmų seką, kuria išsiaiškino lagamino slepiamą paslaptį ir daug jame esančių mįslių, kurių atsakymai reikalavo teisinių žinių.
Paskutiniame, respublikiniame, teisinių žinių konkurso „Temidė“ etape Prienų „Žiburio“ gimnazijos komanda atstovaus Alytaus apskričiai.Linkime sėkmės!

Airida Alaveckaitė, II c kl. mokinė