Dainuojančio trenerio istorija

Balandžio 19 vyko II klasių valandėlė – susitikimas su gimnazijos antrokės Austėjos tėčiu Feliksu Suchocku „Kaip hobis virsta darbu. Dainuojančio trenerio istorija“. Svečias papasakojo, kad jau nuo vaikystės svajojo dainuoti, jo svajonė išsipildė, jis tapo dainuojančiu treneriu ir puikiai suderina abi veiklas – dainuoja Kauno valstybiniame muzikiniame teatre ir dirba sporto klube. Susitikimo metu papasakojo apie savo muzikinę veiklą ir trenerio darbą, parodė, kaip žaisti stalo tenisą, pabrėžė, jog sportas reikalingas ne tik kūnui, bet ir lavina protą. Susitikimo metu Feliksas Suchockis mokiniams palinkėjo vieno svarbiausių dalykų – siekti gyvenime to, ko nori. Nebijokit svajoti, svajonės pildosi!

Guostė Kasčionytė, 2 d kl mokinė