Konferencija „Stebiu. Kuriu. Analizuoju“

Kovo 30 d. Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos organizuotoje mokinių konferencijoje „Stebiu. Kuriu. Analizuoju“ dalyvavo gimnazistas, IV d klasės mokinys, Kristijonas Raibužis. Konferencijos metu Kristijonas ne tik pagilino chemijos žinias, tačiau ir pristatė savo atliktą tiriamąjį darbą „Eglės ir pušies spyglių eterinių aliejų antibakterinių savybių tyrimas“ (darbo vadovė Džiuginta Gaigalienė), kuris buvo puikiai įvertintas konferencijos dalyvių. Kristijono nuomone, tokie renginiai yra svarbūs kiekvieno jaunojo tyrėjo tobulėjimo procese, nes galima pasisemti naujų idėjų ir žinių, susirasti draugų, gauti grįžtamąją nuomonę apie atliktą tyrimą. Konferencijos moksleiviams leidžia „pasimatuoti“ mokslininko specialybę, tyrimo pristatymas ir atsakymai į klausimus yra neatsiejama mokslininko darbo dalis, todėl reikia skatinti mokinius tirti, mokytis ir pristatyti savo atliktus darbus, nes tik taip galima augti ir išbandyti save įvairiose srityse. Džiaugiamės Kristijono pasirodymu ir linkime sėkmės!

Martyna Vaitkūnaitė, IV a kl. mokinė