Virtualios pamokos VDU

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kovo 12 dieną pakvietė moksleivius dalyvauti virtualiame renginyje „PAmoka/PAskaita“ ir paįvairino pamokas nuotoliniu būdu apsilankant universiteto dėstytojų pamokose. Prienų „Žiburio“ gimnazijos III – IV kl. mokiniai, besimokantys biologijos, klausė Švietimo akademijos lektoriaus, mokytojo Roko Gedrimo pamokos apie imunitetą, kaip nematomą organizmo gynėją bei Gamtos mokslų fakulteto dr. Pauliaus Ruzgio paskaitos „Genų įnaša į ląsteles: technologija, kuri pakeitė pasaulį“. Mokiniai buvo supažindinti su genų technologijų metodika, produktų gamybos principais ir galimybėmis jas taikytis praktiškai nuo baltymų iki organų atauginimo, sužinojo apie žmogaus imuninės sistemos mechanizmą, apsaugos barjerus ir nematomus gynėjus, mūsų specifines ląsteles. Taip pat dėstytojai supažindino su galimybėmis studijuoti VDU ateities profesijas.

Rasa Kučinskienė, biologijos mokytoja