Dalyvaujame projektuose

Vasario mėnesį vyko „Jaunimas gali“ ėjimo iššūkis, kurio metu dalyviai kiekvieną dieną stengėsi nueiti kuo daugiau žingsnių. Kiekvienos savaitės pabaigoje buvo skelbiama daugiausia žingsnių nuėjusių dalyvių 20 – tukai. Tarp 20 daugiausiai nuėjusių žingsnių buvo ir du žiburiečiai – antrąją savaitę G. Tarasevičiūtė, III c kl., apdovanota Decathlon Lietuva prizu – gertuve, ketvirtąją savaitę K. Pūkas, II a kl., nuėjęs 234072 žingsnius, apdovanotas galvos žibintuvėliu.

Visą vasario mėnesį vyko tarptautinis projektas „Pasaulinė sniego diena“. Šiame projekte dalyvavo I a ir I d klasės. Mokiniai judėjo lauke, ant sniego rašė, mindžiojo Olimpines vertybes nusakančius žodžius– Tobulėjimas, Pagarba, Draugystė.

Dalyvavome ir projekte „Iššūkis sporto žvaigždei“. K. Pūkas ir U. Jakinevičiūtė, II a kl. mokiniai, sukūrė minutės filmuką apie sporto renginius mūsų gimnazijoje, kuris pateko į geriausių dvidešimtuką. Mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su krepšininku, 3×3 Lietuvos rinktinės nariu Aurelijumi Pukeliu, užduoti klausimų ir mesti jam iššūkį. Užduotį sugalvojo ir iššūkį A. Pukeliui metė J. Arlauskas, III c kl. mokinys.

D. Šklėriūtė, fizinio rengimo mokytoja