Susitikimai #StartuokSuMarko

Vasario 22 d. vyko II gimnazijos klasių mokinių nuotolinis susitikimas – „#StartuokSuMarko – kurk savo sėkmės istoriją!“. Susitikimo metu mokiniai buvo supažindinti su Marijampolės kolegijos siūlomomis studijų galimybėmis, kolegijos vykdoma veikla, kuri atveria didesnes galimybes sėkmingai karjerai. Sužinojome, kokių mokomųjų dalykų reikia norint studijuoti vieną ar kitą studijų programą. Svarbu žinoti, kad norint gauti valstybės finansuojamą vietą reikia išlaikyti bent tris valstybinius egzaminus – lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos ir vieną pasirenkamą. Susitikimo metu atlikome testą, skirtą išsiaiškinti savo gabumus ir tinkamiausias ateities studijas. Susitikimą baigėme interaktyvia viktorina platformoje „Kahoot“. Dėkojame Marijampolės kolegijos atstovams už išsamią ir naudingą informaciją.

Paulius Sabanskis, II c kl. mokinys

Vasario 23 d. III – IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo nuotoliniame susitikime su Marijampolės kolegijos atstovais. Šio susitikimo metu sužinojome, jog Marijampolės kolegija yra vienintelė aukštojo mokslo institucija pietvakarių Lietuvos regione. Renginio metu organizatoriai išsamiai pristatė kolegiją, išsklaidė mitus, papasakojo apie devynias studijų programas, reikalavimus norintiems studijuoti.

Erika Vitkauskaitė, III c kl.mokinė