Meninio skaitymo konkursas nuotoliniu būdu – misija neįmanoma?

Svarbiausios žmogaus atramos – tauta, gimtasis žodis, kultūra, menas. Kultūra, menas keičia mūsų mąstymą, praplečia gyvenimo ir pasaulio suvokimą, suteikia jam spalvų, atveria jausmų pasaulį. Spalvotais atsivėrimais pražydo sausio 27 d. popietė, kai gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo 16 gimnazistų. Aišku, konkursas vyko nuotoliniu būdu, bet, net ir netiesiogiai bendraujant, mokiniai džiugino raiškiu, įtaigiu ir nuoširdžiu žodžiu, gebėjimu perteikti pasirinkto teksto mintį, užmegzti santykį su klausytoju. Mokinius konkursui ruošė gimnazijos lituanistės Živilė Juršienė, Levutė Karčiauskienė, Irena Mažeikienė, Snieguolė Milušauskienė, Rūta Pūrienė. Prienų rajono meninio skaitymo konkurse savo žodžiu džiugins šie mokiniai: Austėja Suchockaitė (II a kl.), Guostė Kasčionytė (II d kl. ), Emilis Kašinskas (III c kl.), Dovydas Prūsaitis (II d kl.), Viktorija Andriukevičiūtė (I b kl.), Nojus Šabasevičius (III a kl.), Gabija Stankevičiūtė (II d kl.), Kristijonas Raibužis (IVd kl.), Uma Stankevičiūtė (I d kl.), Austė Kukankaitė (I b kl.), Mintarė Bartulytė (I b kl.), M. Ruseckaitė (III b kl.). Linkime jiems sėkmės.

S. Milušauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja