Mieli „Žiburio“ gimnazijos bendruomenės nariai,

Sausio 13 – toji, Laisvės gynėjų diena, visiems lietuviams svarbi ir įsimintina. Lietuva šiemet mini 30 – ąsias Sausio 13-osios įvykių metines. Šią dieną mūsų tauta drąsiai stojo į akistatą su sovietais. Nepabijoję šalčio, mirties ir grėsmingos technikos, šimtai tūkstančių žmonių pasipriešino sovietų okupacijai ir apgynė Lietuvos nepriklausomybę. Skatindamas pagerbti žuvusius bei gynusius Lietuvos nepriklausomybę, GMS visą gimnazijos bendruomenę ragina aktyviai prisidėti prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“: Sausio 13 – ąją būkite aktyvūs ir pilietiški, o savo veiklą įamžinkite nuotrauka ir pasidalinkite ja savo „Instagram“ paskyroje, pažymėdami mokyklos paskyrą. Nuotraukoje simboliškai turėtų atsispindėti Jūsų meilė Lietuvai, patriotizmas : tai galėtų būti 7.50 val. uždegta žvakutė ant palangės (kaip mokykloje buvo įprasta), švarko atlape įsegta neužmirštuolė, plazdanti Lietuvos vėliava ar dar koks nors kitas Jūsų santykio su šiuo istoriniu įvykiu simbolis.
Gimnazijos kieme prie paminklo „Žiburio“ gimnazijos mokiniams ir mokytojams, rezistentams ir tremtiniams, žuvusiems už Lietuvos nepriklausomybę 7.50 bus uždegta žvakė.
Švęskime ir dalinkimės laisve kartu!

Guostė Kasčionytė, Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinių seimo narė,
Andrius Grumadas, Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinių seimo prezidentas