Protmūšio atgarsiai

Baigiantis 2020 metams Prienų „Žiburio“ gimnazijos mokinių seimo organizuojami Advento renginiai nusikėlė į virtualias platformas. Kalėdinių protmūšių metu mokiniai ir mokytojai savo žinias išbandė ir pagilino keturiuose turuose, kurių temos: „Tradicijos“, „Įdomybės“, „Filmai“ ir „Muzika“. Proto mūšiuose dalyvavo 9 komandos. Po keturių išbandymų paaiškėjo komandos, prizinių vietų nugalėtojos, kurioms gimnazijos administracija įsteigė prizus.

Sveikiname šias aštrių protų komandas:

I vieta – „VilViRoDa “(30€ vertės picerijos kuponas),

II vieta –  „Balta mišrainė“ (20€ vertės picerijos kuponas),

III vieta – „Nadrebezgi“ (20€ vertės picerijos kuponas).

Paskutiniai protmūšių klausimai buvo susiję su sveikata, sportu bei projektu „Sveikatą stiprinanti mokykla“, kuriame dalyvauja gimnazija. Fizinio ugdymo mokytoja D. Šklėriūtė įsteigė prizus dviems daugiausia teisingų atsakymų apie sportą surinkusioms komandoms. Kiekvienas komandų „Britniukai“ ir„Bliūdukas&Co“ narys gaus saldų prizą – „Pergalės“ šokoladą! Dėkojame mokytojai D. Šklėriūtei už bendradarbiavimą ir gražią iniciatyvą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems protmūšio dalyviams: gimnazistams, esamiems ir buvusiems, administracijai, mokytojams. Tikime – kitą kartą sulauksime ir tėvelių komandos.

Austėja Suchockaitė ir Andrius Grumadas, GMS nariai