Kalėdinės pamokos vainikavo Advento renginius

Jau gražia tradicija gimnazijoje tapo kalėdinės pamokos, skleidžiančios Kalėdų džiaugsmą, verčiančios susimąstyti apie būties prasmę. Aišku, šiemet jos buvo kitokios, bet įdomios ir prasmingos. Gruodžio 22 -ąją gimnazijos bendruomenė dar kartą įrodė, kad gerumu dalintis galima ir virtualiai, o bendruomeniškumo neįveikia jokie nuotoliai, galima ir susitarti, ir repetuoti nuotoliniu būdu. Gimnazistai Kalėdinių pamokų metu rodė savo prisistatymus, vaidinimus paralelinėms klasėms, kiekviena klasė stebino išradingumu, kūrybiškumu, šilčiausius sveikinimus skyrė draugams, mokytojams. Nuo savo mokinių aktoriniais gebėjimais neatsiliko ir mokytojai, kurių improvizuota ,,Senelės pasaka“, režisuota direktorės pavaduotojos L. Malinauskienės, sužavėjo visus. Jautriais linkėjimais pasidalijo gimnazijos direktorė I. Kačinauskienė. Administracijos organizuotos Kalėdinės pamokos, Advento popiečių prasmingos veiklos telkia gimnazijos bendruomenę, atskleidžia taip pasiilgtą bendrystės džiaugsmą.

R.Pūrienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja