„Financial literacy – path to conscious consumerism“ pirmasis susitikimas

Prienų „Žiburio“ gimnazijoje startavo tarptautinis projektas – „Financial literacy – path to conscious consumerism“, koordinuojamas mokytojų Jurgitos Barkauskienės ir Laimos Raudonikienės. Šio projekto tikslas – gilinti mokinių finansinio raštingumo žinias. Dėl susiklosčiusios COVID – 19 situacijos susitikimai vyko nuotoliniu būdu „ Zoom“ platformoje. Penkių Europos šalių – Graikijos, Rumunijos, Portugalijos, Slovakijos bei Lietuvos – mokiniai ir mokytojai pradėjo įgyvendinti projekto veiklas. Penkias dienas vyko susitikimai, dvi dienas veiklose dalyvavo mokiniai. Pirmojo susitikimo metu jie susipažino, pristatė savo šalis, jų kultūrą, istoriją. Antrajame susitikime mokiniai dalinosi pristatymais, filmukais apie savo mokyklas,apie šalių įdomiausius faktus, žaidimo forma pateikė klausimynus vieni kitiems. Projekto dalyviai tikisi, jog turės galimybę susitikti, dalintis patirtimi, žiniomis, bendrauti gyvai.

Austėja Suchockaitė, II a kl. mokinė