Sėkmingas karjeros planavimas

Antradienį, spalio 13 d., dvi grupės ketvirtų gimnazijos klasių mokinių dalyvavo integruotose psichologijos ir etikos pamokose ir bendravo su Kalba. Lt studijų koordinatoriumi Roku. Svečias mokiniams papasakojo apie sėkmingą karjeros planavimą, studijų galimybes ir mokymosi sąlygas, norų ir galimybių derinimą, atkreipė mokinių dėmesį, kad svarbu įsiklausyti į save ir domėtis įvairiomis studijų programomis, patikino, kad yra pasiruošęs padėti mokiniams suprasti ir atpažinti jų gabumus ir gebėjimus, pasirenkant būsimos „studijų kelionės“ tikslą ir nurodė, kad mokiniai gali rašyti Kalba.lt komandos nariams ar susitikti ir bus suteikiamos nemokamos konsultacijos. Profesijos pasirinkimo sėkmė, anot svečio, priklauso nuo kryptingų ir atkaklių pastangų realizuojant savo žinias ir įgūdžius.

Ugdymo karjerai organizatorė psichologė Janina Kuncienė