Iššūkių metusi Rugsėjo pirmoji gimnazijoje

Nors 2020 metai vis dar grasina virusais ir pandemijomis, Prienų „Žiburio“ gimnazijoje įvyko bene svarbiausia mokyklos bendruomenės šventė – Mokslo ir žinių diena. Kai kam ji buvo pirmoji gimnazijoje, o mums, abiturientams, jau paskutinė. Nors likus kelioms dienoms iki mokslo metų pradžios ore dar tvyrojo šiokia tokia nežinia, visą renginį lydėjo šventiška nuotaika. Nors šalyje ekstremali situacija, laikėmės visų mūsų šimtametės gimnazijos tradicijų: šventę pradėjome malda bažnyčioje, ant „Žiburio“ kalnelio mokyklų bendruomenes sveikino garbūs svečiai: Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, jo pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas bei Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčios klebonas, skambėjo ,,Ąžuolo“ progimnazijos mokinių dainos ir eilės. Prieš šimtą metų Pelikso Martišiaus įžiebtos mokslo šviesos simbolinę dalelę – mokyklos vėliavą ir ugnį – nuo „ Žiburio“ kalnelio parnešėme į gimnaziją. Čia mus sveikino gimnazijos direktorė Irma Kačinauskienė ir mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė – linkėjo sėkmingų mokslo metų. Šventę baigę nuotaikinga abiturientų programa ir susitikimais su klasių vadovais.

Sofija Volungevičiūtė, abiturientė
Nuotraukos Gabijos Kuzmickaitės, IId kl. mokinės