96-os laidos „Žiburio“ abiturientų ir jų mokytojų darbas jau įvertintas – džiaugiamės 11 šimtukų ir atestatais su pagyrimu

Prienų „Žiburio“ gimnazijoje 2020 metais vidurinio ugdymo programą baigė ir egzaminus laikė 100 abiturientų. Visi abiturientai įgijo vidurinį išsilavinimą.

Abiturientai POVILAS DAMYNAS, UGNĖ ORINAITĖ, AIRIDA VAIKŠNYTĖ gimnaziją baigė su pagyrimu.

Gauta 11 šimtukų:  2 lietuvių kalbos ir literatūros (ORINAITĖ UGNĖ, VAIKŠNYTĖ AIRIDA), 8 anglų kalbos (JUOCEVIČIŪTĖ GABIJA, KARPAVIČIŪTĖ UGNĖ, KUBILIUS DOVYDAS, LABANAUSKAITĖ AUSTĖJA, MALINAUSKAITĖ AUSTĖJA, MOZŪRAITĖ PAULINA, PRANCKEVIČIŪTĖ MONIKA, TAUTVYDAITĖ GUODA), 1 informacinių technologijų (DAMYNAS POVILAS). Mokinius mokė mokytojai RŪTA PŪRIENĖ, VILIJA GUSTAITYTĖ, JŪRATĖ GRYBAUSKIENĖ, ŽYDRŪNAS TAUTVYDAS.

Iš viso abiturientai laikė 370 valstybinius brandos egzaminus, 68-ių (18,4%) valstybinių brandos egzaminų rezultatai  atitinka aukštesnį pasiekimų lygį (įvertinti nuo 86 iki 100 balų).

Beveik kas antras abiturientas (45%) anglų kalbos egzaminą išlaikė aukštesniuoju pasiekimų lygiu (įvertinti nuo 86 iki 100 balų).

Sėkmingiausiai išlaikyti chemijos (vidurkis – 78,38), anglų kalbos (vidurkis – 73,9) ir  istorijos (vidurkis – 51,8) valstybiniai brandos egzaminai.

D. Sabanskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui