Tinklinis, tinklinis

Šeštadienį Paprienės paplūdimio aikštelėse vyko sezono atidarymo paplūdimio tinklinio varžybos. Šiose varžybose dalyvavo 5 merginų ir 12 vaikinų komandų.
Geriausiai vaikinų grupėje sekėsi komandai „Edvinas ir Ko“, kurioje žaidė E. Stravinskas ir L. Milušauskas. Šie vaikinai įveikė visas komandas ir iškovojo I-ąją vietą. Antrąją vietą iškovojo komanda „Matas ir Ko“, kurioje žaidė M. Revuckas ir T. Vilkas. Trečiąją vietą po atkaklios kovos prieš brolius P. ir K. Juškevičius iškovojo komanda „Alvaras ir Ko“- A. Zagurskas ir S. Žitkus.
Merginų grupėje stipriausia buvo komanda „Gabrielė ir Ko“ (G. Aukščiūnaitė, J. Jakonytė), kuri iškovojo I-ąją vietą. II – ąją vietą iškovojo komanda „Noja ir Ko“ (N. Petkevičiūtė, K. Radžiūnaitė), trečiąją – „Miglė ir Ko“(M. Tarasevičiūtė, V. Niūklytė).
Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos medaliais, o ketvirtosios vietos laimėtojai – saldžiais prizais. Projekto „Fizinis aktyvumas – džiaugsmas ir vaistas“ varžybas remia LTOK.

D. Šklėriūtė, fizinio ugdymo mokytoja