„JUDĖJIMO SAVAITĖ 2020“ TVARKARAŠTIS

http://isca-web.org/english/news/moveweekgymworkoutsscheduletakesshape?fbclid=IwAR30lZuRVaBFteedaIbCp7Enrq85ZM9OldPqVQSSdE7VwIwJ4SpVnaiiG1Y


Visus „Žiburio“ gimnazijos bendruomenės narius kitą savaitę, gegužės 25-31 dienomis, maloniai kviečiame prisijungti prie jau devintą kartą Tarptautinės sporto ir kultūros asociacijos ISCA organizuojamo renginio „MOVE WEEK“ („JUDĖJIMO SAVAITĖ“) ir visas septynias dienas praleisti aktyviai judant kartu su „MOVE Agents“  („Judėjimo agentais“) iš viso pasaulio.

Fizinio ugdymo mokytojai ir sporto entuziastai iš Rumunijos, Ispanijos, Bulgarijos, Lenkijos, Kosta Rikos, Italijos, Vokietijos, Serbijos, Urugvajaus ir Turkijos, šią savaitę kviečia jus dalyvauti savo gyvai vedamose treniruotėse (tvarkaraštis pateikiamas žemiau):

 Gegužės 25 d., Pirmadienis

9:00   – „Joga“ su Corynne Cerdas (Kosta Rika / Danija)

12:00 – „Biuro treniruotė“ su „Bratislava Ristic“ (Serbija)

20:00 – „Treniruotė ratu“ su Iván Alcalá (Ispanija)


Gegužės 26 d., Antradienis

9:00   – „Mankšta kūnui ir protui atpalaiduoti“ kartu su Ilaria Nobili (Italija)

12:00 – „Kardio treniruotė“ su Miredda Câmpean (Rumunija)

20:00 – „Plaukimas sausumoje“ su Alejandro Alvarez (Ispanija)


Gegužės 27 d., Trečiadienis

9:00   – „Mobilumas visam gyvenimui“ kartu su Jose Ricardo Oviedo (Kosta Rika)

12:00 – „Mankšta prie stalo, skirta mobilumui ir lankstumui“ su „Zoia“ (Bulgarija)

20:00 – „Capoeira“ treniruotė su Emilian Moncea (Rumunija)


Gegužės 28 d., Ketvirtadienis

12:00 – „Namų/biuro treniruotė“ su Ibrahim Arikan (Turkija)

20:00 – „Grūdinimosi treniruotė“ – šiuolaikinis šokis su Sofia Eberl (Urugvajus)


Gegužės 29 d., Penktadienis

12:00 – „Bokwa fitness“ ir „Pilates prie stalo“ su Sevil Uludağ (Turkija)

20:00 – „Treniruotė su partneriu“ kartu su Jorge Gutiérrez ir Andres Cerdas (Kosta Rika)


Gegužės 30 d., Šeštadienis

10:00 – „Rytinė mankšta“ su Ömer Durmaz (Turkija)

12:00 – „Mankšta visai šeimai“ su Piotru Sitkovskiu (Lenkija)

20:00 – „Smagi mankšta senjorams ir suaugusiems“ su Fabian Otte (Vokietija)

 

Gegužės 31 d., Sekmadienis

12:00 – „Mankšta visai šeimai“ su Julita Ilczyszyn (Lenkija)

20:00 – „Uždarymo renginys“ su Laska Nenova (Bulgarija)

Treniruotės bus tiesiogiai transliuojamos: