JUDĖJIMO SAVAITĖ 2020: Fiziškai atskirti – Socialiai susieti

MOVE WEEK 2020: Physically Distanced – Socially Connected

https://www.facebook.com/events/563235801271729/https://www.facebook.com/events/563235801271729/

Tarptautinė sporto ir kultūros asociacija ISCA kartu su NowWeMove (didžiausia Europoje sporto ir fizinio aktyvumo kampanija) kviečia vėl visus prisijungti prie naujos organizuojamos iniciatyvos ir šių metų gegužės 25-31 dienomis sudalyvauti jau 9-ą kartą organizuojamame renginyje „MOVE WEEK“ („JUDĖJIMO SAVAITĖ“).

Organizuojant „MOVE WEEK 2020“ renginį tikimasi plačiajai visuomenei paskelbti šiuo metu ypač svarbią žinią – siekį palaikyti savo sveikatą ir gerovę bei parodyti, kaip yra svarbu būti aktyviems, palaikyti socialinį ryšį net ir būnant fiziškai atskirtiems, parodyti fizinio aktyvumo pranašumus ir padėti žmonėms surasti savo mėgstamiausią judėjimo formą.

Šių metų „MOVE WEEK 2020“, kaip ir daugelis renginių, atrodys šiek tiek kitaip, atsižvelgiant į skirtingą mūsų šalių realybę ir skirtingus viešosios erdvės bei lauko įrenginių naudojimo mūsų miestuose apribojimus.

„MOVE WEEK 2020“ išlaikys septynių dienų renginių formatą, visa informacija ir programa pateikta svetainėje www.moveweek.eu, visuose šiuose renginiuose bus galima dalyvauti individualiai.

Skaitmeninės naujovės „MOVE WEEK 2020“:

Šiais metais „MOVE Agents“  („Judėjimo agentai“) iš viso pasaulio pakvietė ISCA įrašyti savo treniruotes ir įkelti jas į „YouTube“ platformą. Tokiu būdu norima sukurti kuo platesnę nemokamų treniruočių vaizdo įrašų biblioteką ir sustiprinti visų pastangas skatinant bendruomenių fizinį aktyvumą.

Visą savaitę, septynias dienas, bus galima dalyvauti šiose  „MOVE Agents“ vedamose treniruotėse!

Asmeninis dalyvavimas:

Paliekama galimybė įgyvendinti ir asmeninius renginius pagal nacionalinius renginių organizavimo reglamentus (kai kuriose šalyse leidžiami 5, 10 arba 20 žmonių susibūrimai, kai kuriose šalyse – didesni). Taigi šiais metais siekiama ne organizuoti didelio masto renginius, bet tvirtai pasisakyti už fizinio aktyvumo naudą sveikatai.

Visų tų, kurie vis dėlto nuspręs rengti renginius, prašoma pasidalinti jais, užsiregistravus svetainėje www.moveweek.eu/events

Apie „MOVE Week Gym“ („Judėjimo savaitė sporto salėje“):

„MOVE Week Gym“ koncentruojasi į tai, kad kiekvieną dieną siūlysime tris tiesiogines treniruotes, kuriomis galėsite mėgautis #MOVEathome. Geriausia yra tai, kad galima JUDĖTI kartu su žmonėmis iš viso pasaulio 🌎 !!!

„MOVE Week Gym“ tvarkaraštis:

Nuo pirmadienio iki penktadienio

  • 9:00 – Rytinė treniruotė
  • 12:00 – Namų biuro treniruotės
  • 20:00 – Grūdinimosi treniruotė

Savaitgalį

  • 10:00 – Rytinė treniruotė
  • 12:00 – Šeimos treniruotė
  • 18:00 – Kvėpavimo treniruotė

Treniruotės bus tiesiogiai transliuojamos: