KREIPIMASIS Į PRIENŲ „ŽIBURIO“ GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVUS, BUVUSIUS GIMNAZIJOS MOKINIUS, PRIENŲ RAJONO VERSLININKUS

Paskelbus Lietuvoje karantiną, šalies mokyklose ugdymas perkeliamas į virtualią erdvę. Ne visi mūsų mokyklos mokiniai namuose turi kompiuterius, kai kurios šeimos yra daugiavaikės ir kompiuterio reikės ne vieno, kai kur abu tėvai taip pat dirba nuotoliniu būdu, todėl kai kurie mūsų gimnazistai netenka ugdymosi galimybės. Mokinių, kuriems trūksta kompiuterių – 32.

Ieškodami išeičių, kreipiamės į jus: jeigu turite namuose nebenaudojamų kompiuterių su vaizdo ir garso įranga, planšetinių ar nešiojamų kompiuterių prašome juos padovanoti mokyklai. Šie kompiuteriai bus išdalinti mokiniams, kuriems jų labiausiai reikia.

Dėkojame už jūsų gerumą ir norą padėti.

Kontaktai:

Prienų „Žiburio“ gimnazijos bendruomenės vardu