Istorijos olimpiados II-ame etape sėkmė lydėjo žiburiečius

Vasario 25 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko istorijos olimpiados II etapas. Į jį susirinko 51 mokinys iš viso Prienų rajono. Olimpiados tema „Lietuvos valstybės ir visuomenės raida Gediminaičių ir Jogailaičių valdymo laikotarpiu (1295–1572)“. „Žiburio“ gimnazijai atstovavo 18 mokinių. Absoliučia olimpiados nugalėtoja tapo mūsų gimnazijos IV a kl. mokinė Austėja Labanauskaitė (mokyt. I. Teišerskienė). Ji dalyvaus ir III-ame istorijos olimpiados etape, kuris vyks Vilniuje.
IV klasių grupėje II-ą vietą laimėjo IV c kl. mokinė Gerda Minajevaitė (mokyt. I. Teišerskienė), III-ą vietą – IV d kl. mokinys Rokas Andriulevičius (mokyt. V. Juodsnukienė).

III-ų klasių grupėje visas prizines vietas taip pat laimėjo „Žiburio“ gimnazijos mokiniai: I vieta – III d kl. mokinys Jaunius Dagilis (mokyt. V. Degutytė), II vieta – III b kl. mokinė Miglė Kalinauskaitė (mokyt. I. Teišerskienė), III vieta – III b kl. mokinė Laura Bublytė (mokyt. I. Teišerskienė) ir III b kl. mokinė Miglė Damynaitė (mokyt. Vida Degutytė). –
II-ų (10) klasių grupėje I vieta – II d kl. mokinė Karolina Maskvytytė (mokyt. V. Juodsnukienė), II vieta – II d kl. mokinė Kotryna Kimbirauskaitė (mokyt. V. Juodsnukienė)
I-ų (9) klasių grupėje II vieta – I c kl. mokinė Elena Martusevičiūtė (mokyt. I. Teišerskienė), III vieta – I a kl. mokinys Erikas (mokyt. V. Degutytė).

V. Degutytė, istorijos mokytoja metodininkė