Renkamės karjerą

Penktadienį, kovo 6 d., dvi grupės ketvirtų gimnazijos klasių mokinių, kurie mokosi istoriją A lygiu, susitiko su LSMU studentėmis ir Bioetikos katedros dėstytoja. Svečiai mokiniams papasakojo apie Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, studijų galimybes ir mokymosi sąlygas. Tai modernus universitetas, suteikiantis galimybę jaunam žmogui pasirinkti iš daugelio įdomių programų. Viena iš jų, vienintelė tokia Lietuvoje, – Socialinio darbo medicinoje programa. Socialinis darbas medicinoje, anot pašnekovių, tai novatoriška, plataus pritaikymo, humanistinė profesija, kurią renkasi empatiški žmonės. Mokiniai grupelėse ne tik diskutavo apie išsilavinimą, norus, išgirdo vieni kitų profesinius ketinimus, bet ir sulaukė studenčių patarimų apie gyvenimo kelio planavimą.

Susitikimo pabaigoje visi pasisakė, ką naujo išgirdo ir kokią informaciją išsineša iš šio susitikimo. Mokiniai sulaukė Socialinio darbo medicinoje programos dėstytojos rekomendacijų studijų programų pasirinkimo ir sprendimų priėmimo klausimais. Profesijos pasirinkimo sėkmė priklauso nuo savęs pažinimo, tai yra, „ko aš noriu, ką galiu ir ko reikia“- kalbėjo universiteto dėstytoja.

Ugdymo karjerai organizatorė psichologė Janina Kuncienė