„Žiburio“ gimnazistai – respublikinio konkurso nugalėtojai!

Vasario 25d. Vilniuje Šiuolaikinio meno centre vyko „Skaitmeninio moksleivio IQ“ konkurso apdovanojimai. Dar rudenį reikėjo suburti 4 – 5 mokinių ir vadovaujančio mokytojo komandą ir sukurti saugias skaitmeninio etiketo taisykles, naudojantis bet kokiomis priemonėmis – plakatu, nuotraukomis, piešiniais, video ir kt. Mes pasirinkome sukurti trumpametražį filmą ,,Veidaknygė“. Juo norėjome parodyti, kokie padariniai gali būti naudojant svetimą turinį be jo autorių sutikimo, besityčiojant ir elgiantis kitaip, nei elgtumeisi realioje erdvėje.

Mūsų komandą sudarė Sofija Volungevičiūtė, Felicija Balčiukynaitė, Nojus Kondrotas, Joris Mitkevičius ir komandos vadovė mokytoja Vilija Gustaitytė. Nors darbus pristatė net 57 respublikos mokyklų komandos, mes užėmėme pirmąją vietą ir buvome apdovanoti išmaniaisiais telefonais bei planšetiniu kompiuteriu.

Joris Mitkevičius, IIb klasės mokinys