Gimnazistai – gimtosios kalbos puoselėtojai

Sausio mėnesį vyko 9 – 12  klasių  mokinių rajoninė  lietuvių (gimtosios) kalbos ir literatūros olimpiada. Olimpiadoje dalyvavo 34 mokiniai iš 5 rajono mokyklų, mūsų gimnazijai atstovavo net 21 mokinys. Smagu, kad mūsų mokiniai ne tik išmano lietuvių kalbą ,kaip mokomąjį dalyką, bet ir geba atskleisti literatūros  ir kalbos istorijos pažinimo žinias, teksto interpretavimo  ir kūrimo įgūdžius.

Nugalėtojai – gimnazistai :

I vieta

Ugnė Matusevičiūtė, II d kl. mok., mokytoja Nijolė Šervenikaitė
Ugnė Orinaitė, IV a kl . mok., mokytoja Rūta Pūrienė

II vieta

Austėja Suchockaitė, I a kl. mok., mokytoja Snieguolė Vanžodienė
Justina Pokelevičiūtė, I d kl. mok., mokytoja Snieguolė Vanžodienė
Karolina Maskvytytė, II d kl. mok., mokytoja Nijolė Šervenikaitė
Sofija Volungevičiūtė , III d kl. mok., mokytoja Levutė Karčiauskienė

III vieta

Gabrielė Viltė Mickevičiūtė , I a kl., mokytoja Snieguolė  Vanžodienė
Gabija Juocevičiūtė , IV a kl. mok., mokytoja Rūta Pūrienė

Prienų rajonui respublikinėje olimpiadoje , kuri kovo mėnesį vyks Druskininkuose, atstovaus abiturientė Ugnė Orinaitė ir antrokė gimnazistė Ugnė Matusevičiūtė.  Džiaugiamės  abiejų Ugnių pergale ir linkime sėkmės respublikinėje olimpiadoje!

Rūta  Pūrienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja