Konkurso „Bebras“ nugalėtojai

Grupelė mūsų gimnazistų sėkmingai pasirodė respublikiniame IT ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“. Džiugu, jog net 34 mūsų gimnazijos mokiniai pateko į 2 turą, tiesa,   dėl įvairių priežasčių  į vieną iš 6 Lietuvos centrų vyko  5 gimnazistai. Kauno technologijos universitete iš kelių šimtų dalyvių buvo išrinkti turo nugalėtojai. O varžytis teko su Kauno KTU gimnazijos, Kauno licėjų mokiniais bei viso Dzūkijos krašto gabiausiais mokiniais. KTU centro  11 klasių nugalėtoju  tapo Eimantas Vaičiūnas, III kl. mok. (šalyje 5 vieta), o 3 vietą iškovojo Ugnė Orinaitė, IV kl. mok. (šalyje 18 vieta). Atsižvelgiant į tai, jog šiame, jau tarptautiniu tapusiame, konkurse šiemet dalyvavo savose klasių grupėse po 4-6 tūkst. mokinių, tai nuostabūs rezultatai.  Nojus Šabasevičius, II kl. mok., nors  neiškovojo vietos KTU centre, tačiau  sėkmingai pasirodė KTU surengtame protmūšyje, kuriame iškovojo 3 vietą. Gerai pasirodė ir Nojus Kochanauskas, jis šalyje tarp 10 klasių mokinių  16 – as.

Dėkojame dalyviams už dalyvavimą bei  gimnazijos ir Prienų rajono vardo garsinimą.

Žydrūnas Tautvydas, IT mokytojas