Džiugina vaikinų ir merginų komandų matematikos olimpiadų rezultatai

Prieššventinis laikotarpis mūsų gimnazijos jauniesiems matematikams buvo gausus renginių ir dosnus laimėjimų.

„Žiburio“ gimnazistų vaikinų komanda, Joris Dobilas (I c kl.), Nojus Šabasevičius (II a kl.), Eimantas Vaičiūnas ( III d kl.), Povilas Damynas (IV d kl.), dalyvavo Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 (I-IV) klasių vaikinų komandinėje matematikos olimpiadoje, kurią organizavo Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazija ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras. Olimpiadoje dalyvavo 18-a komandų iš Kauno, Šilalės, Jonavos, Vilniaus, Kaišiadorių mokyklų. Mūsų vaikinai matematikai buvo pirmieji!

Dvi merginų komandos dalyvavo Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 (I-IV gimnazijos) klasių merginų komandų matematikos olimpiadoje, kurią organizavo Kauno „Saulės“ gimnazija ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centras. Olimpiadoje iš viso dalyvavo 19-a Kauno ir aplinkinių rajonų. mokyklų komandų. „Žiburio“ matematikės susibūrė į dvi komandas. I komanda , Paulina Sabanskytė (I c kl.), Miglė Damynaitė (III b kl.), Ugnė Orinaitė (IV a kl.), iškovojo 5-ąją vietą.II komandos mokinės, Laura Vitunskaitė (I c kl.), Ugnė Matusevičiūtė (IIb kl.), Ieva Juodsnukytė (III d kl.), Airida Vaikšnytė ( IV b kl.), užėmė 9-ą vietą.

Džiugu, kad turime gabių matematikų. Stengiamės ugdyti jų matematinius ir kitus gebėjimus. Skatiname bendravimą ir bendradarbiavimą, ugdome dirbti komandoje, tobuliname gimnazistų gebėjimus veikti nestandartinėse situacijose. Ruoštis olimpiadoms padėjo matematikos mokytojos Aušra Menkevičienė ir Aldona Ūsienė.

Džiaugiamės mūsų gimnazistų sėkme ir didžiuojamės jais. Gimnazijos administracijai dėkojam už sudarytas sąlygas dalyvauti olimpiadose.

Gimnazijos matematikos mokytojos Aušra Menkevičienė ir Aldona Ūsienė