Akustinis vakaras

Gruodžio 13-ąją, penktadienį, Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko antrasis Kalėdinis renginys, organizuojamas GMS,- tradicija tapęs Akustinis vakaras. Šiais metais renginys sulaukė ne tik gausaus būrio dainininkų, bet ir klausytojų. Mėgavimąsi muzika stiprino jauki atmosfera – žvakių šviesa, karšta kava, gardūs GMS narės Guostės Kasčionytės iškepti pyragai bei kitos vaišės. Vakarą vedė Andrius Grumadas.
Skambėjo mūsų gimnazistų, skautų ansamblio, Emilijos Radvilavičiūtės, Gerdos Švedaitės ir Paulinos Gudauskaitės, viešnių iš Birštono gimnazijos, bei neseniai mūsų gimnaziją baigusių Gabrielės Černiauskaitės ir Kasparo Gudaičio atliekamos dainos. Beje, Gabrielė ir Kasparas Akustiniuose vakaruose dalyvauja kiekvienais metais. Prieš penkerius metus jie buvo vieni iš šio renginio iniciatorių.
Pasibaigus Akustiniam vakarui, GMS prezidentas Andrius Grumadas džiaugėsi renginio pasisekimu: ,,Iš tikrųjų labai stebiuosi šio renginio dalyvių gausa ir kūrinių atlikimo kokybe. Džiaugiuosi, kad mūsų visų dėka šis vakaras buvo gausiausias, galbūt ir jaukiausias. Norėčiau padėkoti visiems atlikėjams, visiems atėjusiems pasiklausyti muzikos ir pabūti kartu. Žinoma, nepaprastai džiaugiuosi mūsų svečiais, su kuriais, tikiuosi, pavyks užmegzti ilgalaikius ryšius. Kadangi yra pageidavimų, galbūt šiais mokslo metais sulauksime dar vieno Akustinio vakaro po Naujųjų Metų ar pavasarį, kai sužydės vyšnių sodai… Tad laukite, ieškokite, repetuokite ir paruoškite ne po vieną ir netgi ne po dvi dainas!“

Atėnė Burbulevičiūtė, II a kl. mok.
Nuotraukos Paulinos Virbšaitės, II b kl. mok.