Gimnazistai šauniai pasirodė konkurse „Pažink Lietuvos kariuomenę“

Lapkričio 14 d. trys gimnazistai – Nojus Kochanauskas, Jaunius Dagilis ir Rokas Andriulevičius – dalyvavo viktorinoje „Pažink Lietuvos kariuomenę“ Veisiejų Sigito Gedos gimnazijoje. Tai regioninis konkursas, jau tapęs tradiciniu (praeitais metais vyko Lazdijuose), jame dalyvauja Užnemunės regiono mokyklų mokiniai. Viktorina šiais metais skirta paminėti Lietuvos kariuomenės atkūrimą, Šaulių sąjungos šimtmetį ir partizanų vadus Adolfą Ramanauską – Vanagą bei Joną Žemaitį – Vytautą.

Konkursas vyko trimis etapais. I ture visi dalyviai atsakė į testo klausimus. Į II-ą  etapą pakliuvo 16 geriausiai  pasirodžiusių mokinių ir varžėsi jie dviejuose pusfinaliuose, o šeši patys geriausi dalyviai žodžiu atsakinėjo į klausimus III- iame ture.

Džiugu, kad visi trys žiburiečiai pakliuvo į viktorinos finalą. Jame geriausiai sekėsi II d klasės mokiniui Nojui Kochanauskui – jis užėmė II- ąją vietą.

Sveikiname!

Istorijos mokytoja Vilija Juodsnukienė