Mokytojo dienos regata 2019 Mero taurei laimėti

Saulėtą spalio šeštadienį jau 12-ą kartą vyko gražia tradicija tapusi mūsų gimnazijos organizuojama „Mokytojo dienos regata Mero taurei laimėti“. Šių metų regata išsiskyrė svečių ir dalyvių gausa – renginyje dalyvavo LR Seimo narys, Žemės ūkio ministras A. Palionis, A. Aldakauskas, Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius, su dideliu būriu LR švietimo ir mokslo ministerijos darbuotojų, Prienų rajono Švietimo skyriaus vedėjas R .Zailskas, L. Jakinevičienė, Prienų rajono mero pavaduotoja, ir kiti garbūs svečiai. Už tai, kad regata įvyko dėkojame VŠĮ „Birštono Nemunas“ generaliniam direktoriui A. Stašaičiui, Žemės ūkio ministrui A. Palioniui, jo padėjėjui A. Vaidogui, Prienų rajono savivaldybei, Prienų miesto seniūnui A. Matulevičiui, Prienų kultūros ir laisvalaikio centrui , „Krašto vitrinai“, LTOK, Sveikatos biurui.

Regatoje dalyvavo net 11 komandų: 5 „Žiburio“ gimnazistų, mokytojų komandos iš „Revuonos“, Išlaužo, Pakuonio pagrindinių mokyklų, Veiverių T. Žilinsko, „Žiburio“ gimnazijų ,didžiuojamės, kad regatoje kasmet dalyvauja ir gimnazijos alumnai. Smagu, kad gausus svečių būrys iš Lietuvos Respublikos švietimo ir sporto ministerijos ne tik stebėjo mūsų varžybas, bet ir patys susėdę į 6 valtis irklavo.

Šiemet geriausiai sekėsi I-ų a – b klasių komandai, kuri iškovojo I-ąją vietą. Antrąją vietą iškovojo trečiokų komanda, trečiąją – alumnų komanda, kurioje dar irklavo ir keli ketvirtokai ir trečiokės.

Be irklavimo varžybų, vyko ir žolės slidžių varžybos, kuriose geriausiai sekėsi II c klasės vaikinų komandai, antrąją vietą iškovojo I ų c d klasių komanda, trečia liko Veiverių T. Žilinsko mokytojų komanda.

Virvės traukimo varžybose I-ąją vietą iškovojo IIc klasės vaikinų komanda, antrą – Veiverių T. Žilinsko gimnazijos mokytojai. Mini golfo varžybose geriausiai sekėsi I. Juodsnukytei.

Renginio metu dalyviai ir svečiai ne tik sportavo , bet ir smagiai mokėsi liaudies šokių su GMS nariais ir muzikos mokytoja R.Ruočkiene Negalima nepaminėti ir skaniosios košės, kuria kasmet vaišina A.Vaidogas, Tarybos narys ir Žemės ūkio ministras A. Palionis.

O pasišildyti galėjome ir prie laužo. Už tai dėkojame gimnazijos Tėvų komitetui.

Regatos nugalėtojų komanda buvo apdovanota Mero taure, diplomu, šakočiu, o visi nariai medaliais, antros  ir trečios vietų komandos – Prienų „Žiburio“ gimnazijos įsteigtomis taurėmis ir diplomais, šakočiais, medaliais. 4-10 vietas užėmusios komandos –Padėkos raštais, medaliais, šakočiais.

Rungčių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti saldžiaisiais prizais. Nepamiršti ir svečiai iš Švietimo ir mokslo ministerijos, jiems buvo įteiktas didelis šakotis, o prisiminimui apie mūsų tradicinę regatą – medaliai.

D. Šklėriūtė, kūno kultūros mokytoja ekspertė